piątek, 04 Gru 2020
 
 
Spółka MULTIMACHINERY powstała w oparciu o 11 letnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych, firmy matki, Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp.z o.o. Stale rosnące zapotrzebowanie rynku na usługę wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych skłoniło nas do rozszerzenia dotychczasowej działalności. Charakterystyka rynku budowlanego powoduje, iż coraz więcej firm wybiera wynajem ze względu na ogromne korzyści, jakie za sobą niesie.

MULTI – ponieważ w naszej ofercie znajdują się maszyny i narzędzia, które są niezbędne na każdym placu budowy!

MACHINERY – ponieważ nasza szeroka oferta rozpoznawalnych i cenionych przez specjalistów na całym świecie maszyn marek Doosan i Sandvik gwarantują najwyższą jakość i efektywność pracy w każdych warunkach!

MULTIMACHINERY -  ponieważ korzyści wynikające z wynajmu maszyn są oczywiste - obsługa serwisowa, przeglądy, części i koszty utrzymania maszyny są po naszej stronie!

MULTIMACHINERY – ponieważ oferujemy klientom sprzęt, który w danej sytuacji jest najbardziej potrzebny! Płacisz tylko za efektywne wykorzystanie maszyny w wybranym przez Ciebie okresie, bez przestojów własnego parku maszyn!

MULTIMACHINERY -  ponieważ nigdy nie Wiesz jaka maszyna będzie Ci potrzebna! Coraz więcej dużych firm i prywatnych przedsiębiorstw korzysta z wynajmu, aby zaspokoić swoje okresowe potrzeby!

MULTIMACHINERY – ponieważ nie musisz blokować własnego kapitału, który może być wykorzystany na podstawową działalność firmy online slots canada real money!

 
gig-panorama-v2
 
 
?>